Leave Your Message
производствени линии
01 02 03
БАРАТЕ ПРОФЕСИОНАЛ
ПРОИЗВОДИТЕЛ НА КАПИ?
За нас
околу (2) y8o
околу (1)z4u
околу (3) јлм
околу (4)ch8
околу (5) atx
01 02 03 04 05

Nantong Yinwode Textile Technology Co., Ltd.


Производител и добавувач на капи и капи. Се наоѓа во Нантонг во близина на Шангај. Со повеќе од 30 години искуство. Зафаќа површина од 52.000 m² . За 300 вработени членови со искусни тимови за истражување и развој, строги тимови за КК за производство. 8 производни линии и обилна понуда.
Нашите главни производи вклучуваат капи од беретка, капи од федора од филц, визири, сламени капи, каубојски капи, кофи, детски капи, капи за кучиња, спортски капи. Сите тие се сертифицирани од CCCI, AMFORI, GFA, ESTS, BSCI...
Ние обезбедуваме OEM OEM, ПРОФЕСИОНАЛЕН ЕДНО-СТОП услуги.
Поддржани се приспособени бои, логоа, влакна, пакувања. На пример, солената трева, мат тревата, сончогледовата трева, тревата на опашката, шупливата тревата, тревата лафит се сите може да се приспособат.
Соработувавме и со компании од целиот свет како WALMART, KIABI, ZARA, DISNEY, UNIQLO, H&M....
Контактирајте не за да добиете нови каталози и бесплатни примероци .
99г4
Деловни партнери
partnerk0g
YINWODE ВИДЕО
дизајн на капи
ПРИМЕРОК СОБА
OEM OEM, ПРОФЕСИОНАЛНИ ЕДНОСТАПНИ УСЛУГИ

ДИЗАЈН

Сертификат

ТОП 1 ПРОИЗВОДИТЕЛ НА КАПИ/РАКАВИЦИ НА КИНЕСКИОТ ПАЗАР НА КАПИ STRWA

сертификат 1
сертификат2
сертификат3
сертификат4

NANTONG YINWODE TEXTILE TECHNOLOGY CO., LTD.

ТОП 1 ПРОИЗВОДСТВО НА КАПИ/РАКАВИЦИ НА КИНЕСКИОТ ПАЗАР НА КАПИ STRWA

Вести и блог

Претплатете се на билтенот на Хома и споделете ја нашата приказна.

истрага сега

Зошто да не изберете нас

Топ 1 кинески производител на капи (во областа на сламени шапки) 24-часовни услуги

Контактирајте не за да добиете бесплатни примероци