Leave Your Message
linjat e prodhimit
01 02 03
KE KERKONI NJE PROFESIONAL
PRODHUESI I KAPELEVE?
Rreth Nesh
rreth (2) y8o
rreth (1)z4u
rreth (3)jlm
rreth (4)ch8
rreth (5)atx
01 02 03 04 05

Nantong Yinwode Textile Technology Co., Ltd.


Prodhuesi dhe furnizuesi e kapele dhe kapele. E vendosur në Nantong afër Shangait. Me më shumë se 30 vjet eksperience. Mbulon një sipërfaqe prej 52 000 m² . Rreth 300 personel anëtarë me ekipe me përvojë të kërkimit dhe zhvillimit, ekipe të rrepta të prodhimit të QC. 8 linja prodhimi dhe furnizim të bollshëm.
Produktet tona kryesore përfshijnë kapele beretë, kapele fedora fedora, vizore, kapele kashte, kapele kauboj, kova, kapele për fëmijë, kapele për qen, kapele sportive. Të gjithë janë të certifikuar nga CCCI, AMFORI, GFA, ESTS, BSCI...
Ne mundesojme OEM OEM, PROFESIONAL ONE-STOP shërbimet.
Mbështeten ngjyrat e personalizuara, logot, fibrat, paketimet. Për shembull, bari i kripur, bari mat, bari i lulediellit, bari i bishtit, bari i uritur, bari lafit mund të personalizohen të gjitha.
Ne gjithashtu bashkëpunuam me kompani në të gjithë botën si WALMART, KIABI, ZARA, DISNEY, UNIQLO, H&M....
Na kontaktoni për të marrë katalogë të rinj dhe mostra falas .
99og4
Partnerët e biznesit
partnerk0g
YINWODE VIDEO
dizajni i kapelave
DHOMA SHEMBULL
" OEM OEM, SHËRBIMET PROFESIONALE ME NJË NDALE

DIZAJNI

Certifikata

1 PRODHUESI KRYESOR I KAPELEVE/DORASHËVE NË TREGUN KINez STRWA HATS

certifikata 1
certifikatën 2
certifikata 3
certifikata 4

NANTONG YINWODE TEKSTILE TEKNOLOGJIA CO, LTD.

1 TOP 1 PRODHIMI I KAPELEVE/DORASHËVE NË TREGUN KINez STRWA HATS

Lajme dhe Blog

Regjistrohu në buletinin e Homa dhe ndaje historinë tonë.

hetim tani

pse na zgjodhet ne

1 prodhuesi më i mirë kinez i kapelave (në zonën e kapelës së kashtës) Shërbimet 24 orëshe

Na kontaktoni për të marrë mostra falas